Kiev Turu Türk Havayolları İle

Yurtdışı Turlar

Kiev Turu Türk Havayolları İle

Rehber:Türkçe Rehber

Süre:3 Gece - 4 Gün

Rota:Kiev (3)

Kiev Turu Türk Havayolları İle

1. GÜN

ISTANBUL  KIEV

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.45’de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK457 tarifeli seferi ile saat 07.00’de Kiev'e hareket. Yerel saat ile saat 08.50’de Kiev'e varış ve ardından alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Parlamento Binası, Opera binası, Özgürlük meydanı, Bale binası Altın Kapı, Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize gidiş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

2. GÜN

 KIEV

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme otelde.

Alternatif Program

Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Turu

 30 Euro

İlk olarak gezeceğimiz yer diğer bir adıyla Mağaralar Manastırı olarak bilinen Pechersk Lavra Manastırı. Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan bu manastır yaklaşık 28 hektarlık bir alan üzerine kurulmuş olup 6 tanesi yerin altında, 12 tanesi yerin üzerinde olmak üzere 18 adet kiliseye sahiptir. Ortodoksların kutsal yeri sayıldığı için yılda yaklaşık 45 milyon turist burayı ziyaret etmektedir. Ayrıca bu alanın içerisinde sizi şaşkınlık içerisinde bırakacak çoğu Guiness Rekorlar kitabına girmiş eserleriyle Mikro Minyatür müzesi bulunmaktadır. Bu müzeyi de gezdikten sonra otelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.

3. GÜN

 KIEV

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 2.Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam rehberimizin tavsiye edeceği yerlerde yeni yılınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Geceleme otelde.

Alternatif Program

2.Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli Turu

 30 Euro

Bu müze ikinci dünya savaşı zaferi anasına yapılmış olan bir komplekstir. 2 kısımdan oluşan oluşmakta olan bu kompleksin açık hava kısmında ölümsüz ateş, savaş sırasında kullanılan silahlar ve zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu, bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. 2. Kısım yani kapalı kısımda ise 2.dünya savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kullanılan aletler bulunmaktadır. (Giyotin makinası, insandan yapılmış sabun, insandan yapılmış eldiven vb.)

4. GÜN

KIEV  ISTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest. Daha sonra rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 460 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

Türk Havayolları ile İstanbul  – Kiev – İstanbul arası uçak bileti,
Havalimanı Vergileri,
Alan – otel – alan transferleri 
Seçilecek kategori otelde 3 Gece – 4 Gün Oda – Kahvaltı Konaklama,
Panoramik Şehir Turu,
Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,
Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri 

Gidiş: Atatürk Havalimanı -Türk Havayolları TK457 - Uçuş Saati 07.00

Dönüş: Ukrayna Hava Yolları TK460- Uçuş Saati 21.20

Kiev Turu Türk Havayolları İle