Odessa Turu Atlas Global Havayolları İle 3 Gece

Yurtdışı Turlar

Odessa Turu Atlas Global Havayolları İle 3 Gece

Ulaşım:Atlas Global Havayolları ile

Rehber:Türkçe Rehber

Süre:3 Gece - 4 Gün

Rota:Odessa (3)

 

Odessa Turu Atlas Global Havayolları İle 3 Gece

1. GÜN

İstanbul  Odessa

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları’nın KK 7821 sefer sayılı uçuşu ile 15:15’de Odessa’ya hareket. 15:50’de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yanısıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.

2. GÜN

 Odessa

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler.Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu

 25 Euro

1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz.

3. GÜN

 Odessa

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Alternatif Program

Katakomplar turu

 50 Euro

Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orjinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz.

4. GÜN

Odessa  Istanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği buluşma saatine istaneden Odessa Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları KK 7820 sefer sayılı uçuşu ile 17:00’da İstanbul’a hareket. 19:40’de varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

Atlas Global Havayolları ile IST – ODS – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

Havalimanı vergileri,

3 gece oda + kahvaltı konaklama,

Odessa’da yapılacak olan şehir tanıtım turu,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

Otel vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL

Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar

Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Gidiş: Atatürk Havalimanı -  Atlas Global Havayolları KK 7821 - Uçuş Saati 15.15

Dönüş: Atlas Global Havayolları KK 7820 - Uçuş Saati 17.00

Odessa Turu Atlas Global Havayolları İle 3 Gece